Když Praha, tak technická – Technika Cup

30. 03. 2019

Minulý víkend se konal (netradičně) pouze dospělácký výjezd na závody do Prahy na Technika cup. Byly vypsány hned čtyři kategorie, přičemž naši borci závodili v kategorii kyu a kategorii smíšené.

V kyu se první ipponový zářez podařil Honzovi Sedláčkovi, který postoupil ze skupiny a vypadl až v KO systému. Stejně tak Martin Bartoš vyšel ze své skupiny do dalších bojů, načež byl v KO vyřazen pozdějším vítězem této kategorie.

Do smíšené pak, kromě Honzy a Martina, nastoupil i Lukáš a Sebastian. Honza Sedláček bojoval statečně (i s opuchlou ruku), ale na postup to bohužel nestačilo. Zato Martin se svým přemožitelem z kyu kategorie srovnal skóre a vypadl až v prvním kole KO po náročném prodloužení.
Sebastian i Lukáš, po celodenním mávání rozhodčími praporky, postoupili ze svých poolů, prošli přes první kolo KO, avšak i přes hezký výkon oba vypadli s členy reprezentace v 2. kole KO.

Celkově byla na turnaji příjemná atmosféra i díky rychlému průběhu, za což patří velký dík organizátorům i dostatečnému počtu rozhodčích. Po cestě zpět jsme si dopřáli dobrou baštu, abychom i příště dlouho vydrželi. Teď už nezbývá než těšit na další turnaj, kterému ale bude předcházet dřina na trénincích, aby to příště bylo ještě lepší.