Muga Cup 2022

22. 10. 2022

Máme za sebou další klubový výjezd. Tentokrát do naší oblíbené Paříže Moravy (čti Brno) na Muga Cup. 22.10. 2022 se z Kusanagi sebralo 9 udatných bojovníků, jeden rozhodčí a dva fanoušci a v rekordním čase a s rekordním předstihem dorazili na místo konání turnaje.

Prvním želízkem v ohni byl v kategorii dorostenci (11-13 let) Filip B. Vysoká účast na trénincích si vybrala svou daň na soupeřích a Filip bral pro Kusanagi zlato.

V juniorské kategorii nastoupilo nebratrské duo Maty K. A Maty B.. Oba postoupili ze skupiny, medaile však putovaly na krky jiných.
V kategorii ženy nastoupila Terka K., kiai prý slyšeli až na zelném trhu, ale na medaili si ještě musí počkat.

Do kategorie kyu jsme nasadili těžký kalibr v počtu pěti zavodníků, zahrnující ženy i muže od 16 do 48 let. Pepa K., Martin K., Maty B. a Terka K. se neprosekali ze skupiny, hájení klubových barev tak zůstalo na bedrech Marcelovi C.. Marcel se toho ovšem chopil s vervou a vypadl až před branami semifinále. Nakonec ale neodešel s prázdnou, neboť jeho výkon ocenili rozhodčí cenou za nejlepšího bojového ducha, BFS.

Do kategorie dan nastoupili již dlouhým dnem znaveni Lukáš L., Maty K. a Martin B.. I přes dlouhé čekání hned od prvního hajime ukázali, že mají pár es v rukávech a všichni vyhráli své skupiny. V KO posléze všichni vypadli v napínavých zápasech prohrou dva jedna, ale jak zasahují chlapi z Kusanagi se jistě roznese do všech koutů ČR (minimalné do Prahy, Hradce Králové a Ostravy určitě).

Medailistům gratulujeme, všem děkujeme za účast a skvělou týmovou atmosféru a už se těšíme, jak si užijeme další akci s krycím názvem Mazání na chleba v Hradci Králové.